Demoliční práce Šternberk

Koupili jste pozemek s chátrající nemovitostí nebo se jen potřebujete zbavit starého domu na vašem pozemku, který je neobyvatelný? V takovém případě přichází vhod demoliční práce Šternberk, díky nimž si na daném pozemku budete moct postavit nemovitost podle vašeho gusta. O demolice ve Šternberku se postará firma KT - Ekologické domy, s. r. o., které se postarají o demoliční práce nejen ve zmíněném městě, ale také se postarají o demolice v celém Olomouckém kraji, tedy i v okolí měst Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk a Zábřeh.

Demolice jako mimořádný výdaj

Demolice představují mimořádný výdaj. Firmy zaměřující se na demolice nevyhledáváte dnes a denně, nepotřebujete několikrát do měsíce srovnat se zemí objekt sídlící na vašem pozemku. Potřebujete to často jednou za život, ovšem ani v takovém případě to není bezplatná záležitost. I demoliční práce něco stojí.
Cena demoličních prací se odvíjí vždy od ceníku společnosti, která se vám o demolici postará. Také se odvíjí od zaměření. Je však třeba k tomu přičíst i cenu za odvoz suti a za odstranění demoličního odpadu. Cena za odvoz suti se stanovuje dle typu suti, dle množství suti, také dle vzdálenosti na skládku a mimo jiné i dle skládkovného.

O ceník firmy se však nezajímejte, pokud nemáte v rukou demoliční výměr, případně projekt k demolici.

Dokumenty, bez nichž demolice nemůže započat

Demoliční práce nemohou ani ve Šternberku začít, dokud nedržíte v rukou demoliční výměr. Jedná se o dokument, který je povolením k legálnímu odstranění stavby. Zároveň je potřebný k výmazu objektu z katastru nemovitostí. Je platný po dobu jednoho roku, posléze je možné ho prodloužit, pokud to bude řádně odůvodněno.

Pokud má dojít k celkovému odstranění objektu, musí se provést takzvaný passport objektu a musí se zpracovat projekt k demolici, v němž budou obsaženy všechny postupy bouracích prací, a to i včetně specifikace předpokládaného množství odpadu.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky