Demoliční práce Zábřeh

Máte na svém pozemku dům, který už není zrovna obyvatelný? Buď se můžete vrhnout do jeho rekonstrukce, nebo se můžete dát cestou demolice. Při případném zvažování rekonstrukce si zjistěte více o základech nemovitosti, o rozvodech elektřiny nebo o tom, jak je dispozičně řešen. To vše totiž může ovlivnit rozhodnutí, jestli se vrhnete do demolice nebo jestli budete investovat do rekonstrukce.

Pokud je dům špatně dispozičně řešen, jestli má špatné rozvody elektřiny nebo jestli má nekvalitní základy, není jiného řešení než se pustit do demoličních služeb. O demoliční práce v Zábřehu se vám postará firma KT - Ekologické domy, s. r. o. Firma se však nezaměřuje jen na demolici v Zábřehu, ale v celém Olomouckém kraji, tedy v okolí měst Prostějov, Přerov, Šumperk i Šternberk.

Co je to demolice?

Pakliže se chcete pustit do demolice, je třeba vědět, co to demolice vlastně je. Je to opak konstrukce, a sice je to komplexní zbourání nemovitosti. K tomu dochází buď mechanizací, nebo postupným rozebráním. V současné době se při demolici využívají různé nástroje, stroje a pomůcky, jako je buldozer, bagr, sbíječky nebo velká koule, která je však synonymem pomalé demolice.

Je demolice bezplatná?

Kdepak, v dnešní době snad už nic není zadarmo. Ani demoliční práce zadarmo nejsou. Jelikož se však k demolici uchylujeme někdy jen jednou za život, představují demolice jakýsi mimořádný výdaj. Cena demolice se vždy stanovuje dle aktuálního ceníku firmy zabývající se demolicí, také se odráží na zaměření.
V souvislosti s demolicemi je třeba odvézt i suť a vzniklý demoliční odpad. I to je však služba zpoplatněná. Samozřejmě můžete suť ze stavby odvézt sami, ale každá osoba může do sběrného dvoru odnést jen určité množství odpadu. Nechte to tedy raději na firmě, která má demolici na starosti.

Cena odvozu suti se stanovuje na základě skládkovného, odráží se také dle vzdálenosti nejbližší skládky, podíl na ceně má i typ suti či množství odváženého demoličního odpadu.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky