Dotace na výstavbu RD po demolici

Pokud budete bourat rodinný dům a následně stavět na jeho místě nový, zajistíme vám na jeho výstavbu dotaci ze Státního fondu ministerstva životního prostředí.

Dotaci lze zajistit zpětně, kdy faktury na výstavbu domu nesmí být starší data 1.1.2021. Pro zajištění dotace potřebujeme - souhlas s odstranění stavby (demoliční výměr) včetně projektu demolice, projektovou dokumentaci nového domu a povolení ke stavbě nového domu. Více na nejčastějších dotazech ohledně demolice.

Základní podmínky pro získání dotace na novostavbu rodinného domu po demolici jsou

Volejte kdykoliv, rádi vám poradíme včetně doporučení technologie pro výstavbu domu a zdarma vám zpracujeme předběžný výpočet dotace. Tel: 603 355 311 nebo piště na info@bourani-demolice.cz

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky