Demolice a demoliční práce

Netrapte se starostmi nad demolicí, protože víme, co která demolice obnáší, co se může pokazit a na co si dát pozor. Při osobní prohlídce objektu společně odhalíme všechna úskalí projektu a dobře se na ně připravíme.

Demolice realizujeme od A až po Z

Vyřídíme za vás veškerá povolení, odpojíme přívody energií, zabezpečíme okolí a zlikvidujeme stavební suť. Nabízíme kompletní demolici, včetně přípravy, přepravy demoliční techniky, odstranění stavby, likvidace stavební suti, zemní práce a veškeré související práce.

Demoliční práce

Zajišťujeme demoliční a bourací práce v Moravskoslezském kraji (Ostrava), Zlínském kraji, Jihomoravském kraji (Brno), Vysočině (Jihlava), Olomouckém kraji, Pardubickém kraji, ve Středočeském kraji a v Praze. Demoliční práce je odborná činnost, která si žádá využití specializované bourací techniky a znalosti v oboru demolice i likvidace.

bourání stavby

Jaké zajišťujeme nejčastější demoliční práce?

  • Demolice rodinných domů
  • Demolice řadových budov
  • Demolice malých budov
  • Demolice dřevostaveb
  • Demolice střechy a konstrukcí

Často se ptáte na:

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky