Demoliční práce Prostějov

Rekonstruovat nebo zdemolovat dům? To je otázka do loterie či takzvaně otázka za zlatého bludišťáka. Pokud zrovna stojíte před tímto dilematem, nabízí se otázka, jak daný dům či nemovitost vypadá. Jaké jsou rozvody elektřiny? Jaké je dispoziční řešení místností? A co okna, jsou tím směrem, jakým je chcete mít? A jaké jsou základy daného domu? Na všechny otázky je třeba znát odpověď, po zodpovězení otázek najednou bude jasné, co je nevyhnutelné, jestli rekonstrukce či demolice.

Pokud jsou rozvody elektřiny špatné, pokud jsou špatné i základy domu nebo jestli úplně nesouhlasíte s daným dispozičním řešením či s rozmístěním oken, není jiného řešení než demolice. Demolicí se rozumí komplexní zbouraní daného objektu, a to buď mechanizací, nebo postupným rozebráním.

I když si někdo může myslet, že zbourání nemovitosti je bezplatná záležitost, do které se člověk může pustit hned, není to tak. I demoliční práce v Prostějově něco stojí, i k nim je třeba mít potřebné dokumenty, které demolici povolují. Mimochodem, o demolice nejen v Prostějově, ale v celém Olomouckém kraji, tedy v okolí měst Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Šternberk a Zábřeh, se postará firma KT - Ekologické domy, s. r. o.

Kolik stojí demolice?

Nejdříve je třeba si zmínit cenu dané demolice. Co se týče ceny, ta se odvíjí od ceníku společnosti, která demolici provede. Zvlášť se však stanovuje cena za odvoz suti na skládku. Cena odvozu suti se odráží od skládkovného, od vzdálenosti na skládku, od množství suti či od typu suti.

Platit se také musí za zpracování projektu k demolici, což je jeden z potřebných dokumentů při celkovém odstranění stavby.

Potřebný je také demoliční výměr

Projekt k demolici není jediný potřebný dokument. Ještě důležitější je demoliční výměr, který legalizuje zbourání dané nemovitosti. Demoliční výměr se potřebuje i k výmazu objektu z katastru nemovitostí, získat ho lze na stavebním nebo na obecním úřadě.

Zemní a výkopové práce Prostějov

Firma Stavby – demolice a bourání s.r.o. se zaměřuje mimo jiné i na zemní a výkopové práce v Prostějově. V nabídce služeb je provádění výkopů bazénů a jezírek, dále terénní úpravy rovinných a svažitých terénů, výkopy pro inženýrské sítě (jimiž se myslí například plynovod, vodovod a kanalizace) či nakládání a přemísťování zeminy. Samozřejmostí je zajištění potřebné techniky, aby práce odsýpala jako po másle.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky