Demoliční práce Opava

Demoliční práce Opava jsou tu pro vás ve chvíli, kdy se potřebujete nadobro zbavit nemovitosti, která sídlí na vašem pozemku. Máte na své zahradě starou kůlnu nebo na svém pozemku chátrající dům, který nejen, že nevypadá dobře, ale také už není zrovna bezpečný? Nevkládejte peníze do rekonstrukce, která by byla opravdu zbytečností. Raději vložte peníze do demolice, díky ní si budete moct na pozemku postavit novou krásnou stavbu, kterou se budete moct pyšnit široko daleko.

I když si mnozí lidé myslí, že rekonstrukcí spasí chátrající nemovitosti, není to vždy tak. Staré domy a nemovitosti mohou mít špatné základy, mohou být špatně dispozičně řešeny, o rozvodech elektřiny ani nemluvě. Proto raději vložte finanční prostředky do demoličních prací, o které se v Opavě postará firma KT - Ekologické domy, s. r. o., která se zaměřuje na demolici nejen v Opavě, ale v celém Moravskoslezském kraji, tedy i v okolí měst Ostrava, Havířov, Třinec, Frýdek-Místek a Karviná.

Co je to demolice?

Na úvod je však třeba si říct, co je to demolice a jak lze tento pojem chápat. Demolice je opakem konstrukce, je to komplexní zbourání objektu, a to buď mechanizací, nebo postupným rozebráním. Pravdou je, že demolice se provádí s pomocí několika nástrojů či strojů. Využívají se bagry, buldozery, také koule, ovšem s koulemi jsou demolice poměrně pomalé. Při demolici chodníků se používají sbíječky.

Jak dlouho demolice trvá?

Demolice není něco, co je hotové během jednoho odpoledne, i když to tak v mnohých filmových snímcích vypadá. Pokud nemluvíme o době, kterou strávíte sháněním všech potřebných dokumentů, je třeba si uvědomit, že součástí demoličních služeb je i odvoz suti na nejbližší skládku. Doba trvání demolice se tak může protáhnout.

Doba trvání demoličních prací vždy závisí od velikosti objektu, který se bourá. Takový rodinný dům se bourá týden či dva.

Zemní a výkopové práce Opava

Výkopy bazénů, jezírek, výkopy základů a základových pásů nebo výkopy pro inženýrské sítě, jako je vodovod, plynovod nebo kanalizace. To vše je součástí služeb firmy Stavby – demolice a bourání s.r.o.
Společnost zajistí potřebnou techniku, a to včetně Tater, manipulátorů, bagrů nebo rýpadel a nakladačů. Cena je stanovena dohodou, vliv na ni může mít například povaha prováděné práce nebo vzdálenost.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky