Demoliční práce Vyškov

Potřebujete ve Vyškově zdemolovat dům, který na vašem pozemku doslova chátrá a rozpadá se vám přímo před očima? Obraťte se na firmu Stavby - demolice a bourání s.r.o., která se zaměřuje nejen na demolici ve Vyškově, ale také na demoliční práce v celém Jihomoravském kraji, tedy v okolí měst Brno, Třebíč, Břeclav, Hodonín a Znojmo.
Když má člověk na svém pozemku chátrající dům, přemýšlí nad tím, jestli má dům rekonstruovat nebo jestli není lepší nápad dům zcela zbourat a na jeho místě si postavit zbrusu nový dům, který bude podle aktuálních trendů. Mnozí lidé kvůli citovému vztahu k danému objektu volí raději rekonstrukci, ovšem než se do ní pustí, měli by se informovat o tom, jaké jsou základy nemovitosti, jaké je dispoziční řešení objektu, jak jsou na tom rozvody elektřiny. To vše hraje roli při rozhodování. Pokud rozvody elektřiny nejsou v nejlepším stavu a pokud základy domu nejsou zrovna kvalitní, nezbývá nic jiného, než se opravdu obrátit na demoliční práce Vyškov.

Co je to demolice?

Jestliže hovoříme o demolici, tak se jedná o kompletní zbourání objektu, a to buď mechanizací, nebo postupným rozebráním. Aby mohlo k demolici dojít, je třeba držet v rukou demoliční výměr, což je dokument, který vystavuje stavební či obecní úřad a který povoluje legální odstranění daného objektu. Mimo jiné na základě něj dojde k výmazu objektu z katastru nemovitostí. Demoliční výměr je platný jeden rok s tím, že ho po roce můžete prodloužit.

Co dalšího se potřebuje k demolici?

Demoliční výměr však není to jediné, co potřebujete k demolici. Zapotřebí je i projekt k demolici, který se vypracovává v případě, že má dojít k celkovému odstranění stavby. Do projektu se uvedou postupy bouracích prací, a to včetně specifikace předpokládaného množství odpadu. Projekt k demolici se stanovuje na základě původní dokumentace k nemovitosti, pokud je tedy k dispozici.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky