Demoliční práce Břeclav

Rozhodli jste se zdemolovat v Břeclavi dům, který vám trouchniví před očima a který se vám před očima doslova rozpadá? Nabízí se otázka, koho o demolici v Břeclavi požádat? Firma Stavby - demolice a bourání s.r.o. se vám o to postará! Firma se zaměřuje nejen na demoliční práce v Břeclavi, ale také v celém Jihomoravském kraji, tedy v okolí měst Vyškov, Hodonín, Brno, Znojmo a Třebíč.
Pokud hovoříme o demolici, hovoříme o komplexním zbourání objektu, a to buď mechanizací, nebo postupným rozebráním. K demolici přistupujeme ve chvíli, kdy rekonstrukce domu je naprosto zbytečná, protože základy domu jsou nekvalitní stejně jako jsou špatné rozvody elektřiny a vody.

Demolice není zadarmo

Je však třeba zmínit, že i když se demoliční práce mohou jevit jako činnost, která je zadarmo, není to tak. Zaplatit se musí nejen zpracování potřebného projektu k demolici, ale také se musí zaplatit celková demolice. Cena demoličních prací se řeší vždycky individuálně dle aktuálního ceníku firmy a dle zaměření. Navíc se musí zaplatit i odvoz suti. Cena se v tomto případě stanovuje dle typu suti, dle množství odvážené suti, dle vzdálenosti na skládku nebo podle ceny skládkovného.

Aby mohlo dojít k zahájení demolice

Demoliční práce nemohou začít hned. Musíte držet v rukou několik potřebných dokumentů. Zejména je třeba mít demoliční výměr, což je dokument, který povoluje legálně odstranit objekt. Vydává se na obecním nebo na stavebním úřadě, platí jeden rok s tím, že je možné ho po roce znovu obnovit. Demoliční výměr je nepostradatelný ve chvíli, kdy má dojít k výmazu objektu z katastru nemovitostí.
V případě celkového odstranění stavby se také musí zpracovat projekt k demolici, kde bude obsažen postup bouracích prací, a to včetně předpokládaného množství odpadu. Projekt k demolici se zpracovává na základě původní dokumentace k nemovitosti.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky