Demoliční práce Hodonín

Vlastníte nemovitost, která se vám rozpadá před očima? V takovém případě máte dvě možnosti, a sice buď můžete danou nemovitost zbourat, nebo ji můžete zrekonstruovat. Většina lidí zvažuje rekonstrukci. Než ale do rekonstrukce nemovitosti budete investovat, informujte se o tom, jaké má nemovitost základy, jaké je dispoziční řešení jednotlivých místností, jaké je umístění oken, jak jsou na tom rozvody elektřiny nebo vody. To vše totiž hraje roli při rozhodování. Většinou však dojdete k názoru, že demolice bude lepší, hlavně levnější řešení.

O demoliční práce v Hodoníně se vám postará firma Stavby - demolice a bourání s.r.o. Firma se však nezaměřuje jen na demolice v Hodoníně, ale také na demoliční práce v celém Jihomoravském kraji, provádí tedy demolice v okolí měst Znojmo, Třebíč, Vyškov, Brno nebo Břeclav.
Pokud jste se pevně rozhodli pro demolici, která vám umožní na vašem pozemku postavit si zbrusu nový dům či vilu, která bude přesně podle aktuálních trendů a která bude navíc hospodárná, je načase jít na obecní nebo na stavební úřad pro demoliční výměr.

Co je to demoliční výměr?

Ptáte se, co je to demoliční výměr? Demoliční výměr je dokument, který povoluje legální odstranění stavby. Je to dokument, který získáte na obecním nebo na stavebním úřadě, jak již bylo zmíněno. Platný je jeden rok s tím, že si ho po roce můžete nechat prodloužit, pokud tedy bude prodloužení řádně odůvodněno. Demoliční výměr však nepotřebujete jenom pro zahájení demolice, ale také je potřebný ve chvíli, kdy má dojít k výmazu objektu z katastru nemovitostí.

Jak dlouho trvá vyřizování na úřadech?

Nelze přesně říct, jak dlouho trvá vyřizování všeho potřebného na úřadech. Pravdou je, že doba trávní se odvíjí od zákonných lhůt, během kterých se zjišťují příslušná stanoviska a také vyjádření správců inženýrských sítí, vyjádření odboru životního prostředí, stanoviska vlastníků sousedících a dotčených nemovitostí.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky