Demoliční práce Ústí nad Orlicí

Pokud vlastníte nemovitost, která není zrovna v dobrém a obyvatelném stavu, nabízí se otázka, zdali nemovitost rekonstruovat nebo zdali ji raději nezdemolovat a na jejím místě postavit nemovitost zcela novou, lepší, hospodárnější a modernější. Většina lidí uvažuje nad rekonstrukcí, a to z důvodu citového vztahu, který k dané nemovitosti pěstují. Jenže rekonstrukce ne vždycky je správným krokem. Většinou je nevýhodná, staré domy totiž mají ve většině případů nekvalitní základy, špatné rozvody elektřiny, nemluvě o dispozičním řešení místností nebo o umístění oken. Lepším a opravdu i výhodnějším krokem je demolice. O demolice v Ústí nad Orlicí se vám postará firma Stavby - demolice a bourání s.r.o., která se nezaměřuje jenom na demoliční práce v Ústí nad Orlicí, ale na demoliční práce v celém Pardubickém kraji, tedy v okolí měst Pardubice, Turnov, Svitavy, Chrudim či Kutná Hora.

Co je to demolice?

Na úvod je třeba si vysvětlit či přesně definovat, co je to demolice. Pokud hovoříme o demolici, hovoříme o komplexním zbourání objektu, a to buď mechanizací, nebo postupným rozebráním. I když je to zbourání objektu, i za demolici se platí.

Kolik stojí demolice a vše s ní spojené?

Nabízí se otázka, kolik demolice stojí? A kolik stojí další činnosti a práce s ní spojené? Co se týče demolice jako takové, cena demoličních prací se řeší individuální kalkulací dle ceníku a taky dle zaměření. Poté se ještě musí uhradit odvoz suti a nahromaděného demoličního odpadu. V tomto případě se cena stanovuje dle typu suti, dle množství suti, taky podle vzdálenosti na nejbližší skládku či podle ceny skládkovného. Pokud byste měli zájem jen o uskladnění suti, i v tomto případě musíte zaplatit. Cena se stanovuje dle příslušných místních poplatků.
Platit se také musí za zpracování projektu k demolici, jehož cena se odvíjí podle původní existující dokumentace k nemovitosti. Pokud původní dokumentace k nemovitosti neexistuje, standardně cena začíná na osmi tisících korunách.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky