Demoliční práce Kutná Hora

Vlastníte v Kutné Hoře nějaký krásný pozemek, na kterém by se vyjímala hezká, moderní vila podle aktuálních trendů? Místo ní vám však na pozemku stojí trouchnivějící barabizna, která se rozpadá přímo před očima? Ani ta by vám neměla překážet ve vašem snu postavit si vysněnou moderní a stylovou vilu. Jenom je třeba ji srovnat se zemí. S tím pomůže firma Stavby - demolice a bourání s.r.o., která se vám postará do nejen o demolici v Kutné Hoře, ale také o demoliční práce v celém Středočeském kraji, tedy v okolí měst Beroun, Kolín, Příbram a Kladno.
V současné době chtějí lidé bydlet v moderním příbytku, kterým se budou moct chlubit. Přidejte se k těm, kteří už v takovém stylovém domě bydlí. Jen tedy neváhejte a zajděte si na stavební nebo obecní úřad pro demoliční výměr, aby mohly demoliční práce v Kutné Hoře započat.

Co je to demoliční výměr?

Ptáte se, co je to demoliční výměr? Demoličním výměrem se rozumí dokument, který je povolením k legálnímu odstranění stavby. Vydává se na zmiňovaném obecním a také stavebním úřadě a jeho platnost je jeden rok s tím, že se po roce dá jeho platnost prodloužit. K případnému prodloužení však musíte mít opravdu dobrý důvod.
Bez demoličního výměru nemůže demolice započat. Stejně tak bez demoličního výměru není možné, aby se objekt vymazal z katastru nemovitostí.

Jak dlouho trvá vyřízení demolice na úřadech?

V souvislosti s demoličním výměrem se možná ptáte, jak dlouho trvá vyřizování demolice na úřadech. Trvání projektových a inženýrských prací se odvíjí vždy od zákonných lhůt, během kterých je nutné zajistit případná stanoviska a také vyjádření správců inženýrských sítí, také se zajišťuje vyjádření odboru životního prostředí a stanoviska dotčených vlastníků sousedících nemovitostí. Nelze tedy konkrétně říct, jak dlouho vyřízení demolice na úřadech trvá.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky