Demoliční práce Jihlava

Padá vám střecha vašeho domu na hlavu? Je třeba starý dům zbourat a raději na jeho místě postavit nový. S tím vám ostatně pomůžou demoliční práce Jihlava, které se postarají o demolici nejen v Jihlavě, ale také na celé Vysočině, tedy v okolí měst Třebíč, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Pelhřimov a Otrokovice. Než však demoliční práce započnou, je třeba vyřídit několik věcí. Například je třeba získat demoliční výměr nebo projekt k demolici, bez čehož nemůže demolice započat.

Zejména je nutné vlastnit demoliční výměr, o který se musí požádat na příslušném stavebním nebo obecním úřadu. Právě demoliční výměr je jakýmsi souhlasem k tomu, aby byla provedena demolice stavby. Demoliční výměr není jen úředním dokumentem, který povolí odstranění stavby, ale také je to dokument, díky kterému bude moct dojít po demolici k výmazu objektu z katastru nemovitostí. Demoliční výměr je platný jeden rok, poté je možné ho prodloužit, pokud bude prodloužení řádně odůvodněno.

Kromě demoličního výměru je nutné mít zpracovaný projekt k demolici, který obsahuje postupy bouracích prací, a to včetně specifikace předpokládaného množství odpadu. Takový projekt může zpracovat také demoliční firma, a to od osmi tisíc korun.

Vše, co je třeba vědět o demolici

Zemní a výkopové práce Jihlava

Plánujete postavit zbrusu nový příbytek? Pak potřebujete vykopat základové pásy, na nichž bude dům stát. Dalším krokem bude zbudování prostupů pro inženýrské sítě (čili pro vodovod, plynovod a kanalizaci). S tím vším také pomůže firma Stavby – demolice a bourání s.r.o., která nabízí i výkopy bazénů, jezírek, případně terénní úpravy rovinných a svažitých terénů.
Firma si samozřejmě obstará veškerou lehkou i těžkou techniku, s jejíž pomocí se pustí do zemních a výkopových prací v Jihlavě.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky