Demoliční práce Otrokovice

Když máte na svém pozemku dům, který se rozpadá doslova před očima, není jiného řešení než se pustit do demoličních prací v Otrokovicích. Někteří lidé z důvodu citového vztahu k danému objektu zvažují rekonstrukci, ale je třeba si uvědomit, že rekonstrukce není vždy výhodná. Staré domy nebo jiné budovy mají většinou nekvalitní základy, špatné rozvody elektřiny a vody, také místnosti nejsou zrovna dobře dispozičně řešeny, o rozmístění oken ani nemluvě. Demolice Otrokovice tak přichází v úvahu.
Sice demoliční práce nejsou zadarmo, ale jsou často výhodnější, než kdyby se muselo investovat do rekonstrukce už trouchnivějící a hnijící nemovitosti. Pokud se pro demolici rozhodnete, obraťte se na firmu Stavby - demolice a bourání s.r.o., která se zaměřuje nejen na demolice v Otrokovicích, ale v celém Zlínském kraji, tedy v okolí měst Zlín, Vsetín, Kroměříž, Valašské Meziříčí a Uherské Hradiště.

Kolik demolice stojí?

Jelikož se již v úvodu zmínilo, že demoliční práce nejsou zadarmo, mnozí se mohou ptát, kolik demolice stojí. Cena demoličních prací se stanovuje vždy individuálně, řeší se individuální kalkulací podle ceníku a zaměření. Zaplatit se musí i odvoz suti a demoličního odpadu. Cena odvozu suti se odvíjí od typu suti, od množství suti, také od vzdálenosti na skládku nebo od ceny skládkovného. Pokud byste chtěli suť uskladnit, neušetříte. I v tomto případě je třeba zaplatit za uskladnění, cena se stanovuje dle příslušných místních poplatků.

Jak dlouho demolice trvá?

V souvislosti s demolicí se můžete ptát také na to, jak dlouho demoliční práce trvají. Doba provedení demoličních prací se opět stanovuje individuálně, roli hraje velikost bouraného objektu. Například standardní rodinný dům se likviduje v rozmezí jednoho až dvou týdnů, během kterých dojde samozřejmě i k odstranění suti z místa činu.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky