Demoliční práce Kroměříž

Zrekonstruovat starou nemovitost nebo ji raději zdemolovat? To je oč tu běží. Pokud zvažujete rekonstrukci, musíte si o nemovitosti zjistit více informací. Jaké jsou základy nemovitosti? Jaké je dispoziční řešení místností? A co rozvody elektřiny? To vše hraje při rozhodování roli. Většina starých nemovitostí však není připravená na rekonstrukci, u řady nemovitostí by to byly jen vyhozené peníze, které jste raději mohli vložit do budování zcela nové vily, kterou byste se mohli pyšnit široko, daleko. Proto raději investujte do demolice, o kterou se vám postará firma Stavby - demolice a bourání s.r.o., která provádí demolice v Kroměříži i v celém Zlínském kraji, tedy třeba v okolí měst Zlín, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Otrokovice či Vsetín.
Demoliční práce v Kroměříži však nemohou začít, pokud nebudete držet v rukou demoliční výměr. Jedná se o dokument, který povoluje legálně zbourat danou nemovitost. Je to zároveň dokument nezbytný pro výmaz objektu z katastru nemovitostí.

Vše o demoličním výměru

Co to demoliční výměr je, již bylo řečeno. Kde se však vydává? A jak dlouho platí? Demoliční výměr se vystavuje na obecním a na stavebním úřadě, platí jeden rok s tím, že je možné po roce požádat o jeho prodloužení. To však musí být řádně odůvodněno.

Je demoliční výměr to jediné, co k demolici potřebuju?

Pokud má dojít k celkovému odstranění stavby, musí být vypracován také projekt k demolici. V takovém případě se musí provést passport objektu a musí se zpracovat projekt postupu bouracích prací, a to včetně specifikace předpokládaného množství na likvidaci odpadu. Cena zpracovaného projektu standardně startuje na osmi tisících korunách. Cena se však odráží od původní dokumentace. Pokud však není původní dokumentace k dispozici, musí se provést stavebně technický průzkum objektu a zaměření se následně zdigitalizuje.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky