Demoliční práce Vsetín

Zrekonstruovat starou nemovitost nebo ji raději zbourat a na jejím místě postavit zbrusu novou vilu, která bude podle aktuálních trendů? To je otázka, kterou si pokládá nejeden člověk, na jehož pozemku stojí dům, jež od pohledu potřebuje omládnout. Pokud zvažujete rekonstrukci, je třeba si zodpovědět několik otázek, které mají vliv na rozhodování. Jaké jsou základy domu? Jaké je dispoziční řešení místností? A co rozestavění oken nebo rozvody elektřiny? To všeho hraje roli. V případě, že odpovědi nejsou uspokojivé, není jiné možnosti než se pustit do demoličních prací ve Vsetíně.
Najít však firmu spolehlivou a rychlou, která se vám o demolici ve Vsetíně postará, není snadné. Abyste však nemuseli dlouho brouzdat na internetu, obraťte se na nás, na firmu Stavby - demolice a bourání s.r.o. Zaměřujeme se nejen na demolice ve zmíněném městě, ale také na demoliční práce v celém Zlínském kraji, tedy v okolí měst Otrokovice, Zlín, Uherské Hradiště, Kroměříž či Valašské Meziříčí.

Co je to demolice?

Než se definitivně rozhodnete pro demolici, je třeba přesně vědět, o co se jedná. Pod pojmem demolice se skrývá komplexní zbourání objektu, a to buď mechanizací, nebo postupným rozebráním.

Co je k demolici potřeba?

Demolice není činnost, k níž může dojít hned. Je třeba ji mít schválenou. Aby mohla demolice vypuknout, musí se v rukou držet demoliční výměr, což je dokument povolující legální odstranění stavby. Demoliční výměr vydává obecní úřad nebo případně stavební úřad, platí jeden rok s tím, že je možné ho po roce prodloužit, pokud to tedy bude řádně odůvodněno. Bez demoličního výměru nejen, že nezačne demolice, ale také nedojde k výmazu objektu z katastru nemovitostí. V případě celkového odstranění stavby se také musí vypracovat projekt k demolici, v němž se uvedou všechny bourací práce včetně specifikace předpokládaného množství odpadu. Likvidace stavební suti nepodceňujte.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky