Demoliční práce Uherské Hradiště

Koupili jste pozemek, ale stojí na něm nehezky vypadající dům, který se rozpadá před očima? Neinvestujte do jeho rekonstrukce, jeho rozvody elektřiny nebo základy na tom určitě nejsou zrovna nejlépe. Investujte raději do demolice, která vám umožní postavit na pozemku novou krásnou vilu, která bude podle aktuálních trendů. Pokud chcete zahájit demolici, na demoliční práce v Uherském Hradišti a v celém Zlínském kraji je tu firma Stavby - demolice a bourání s.r.o., která tedy provádí demolice v okolí měst Zlín, Valašské Meziříčí, Kroměříž, Vsetín a Otrokovice.
Ne vždycky je rekonstrukce dobrý nápad. Jak jsme zmínili, staré domy mohou mít nekvalitní základy nebo špatné rozvody elektřiny. Vyplatí se raději investovat do demolice čili do komplexního zbourání objektu. Na jeho místě pak může vyrůst zcela jiná budova, která bude podle vašich představ.

Než dojde k demolici

Demolice nemůže započat, aniž byste v rukou nedrželi demoliční výměr, tedy dokument, který povoluje odstranění stavby. Získáte ho na obecním nebo na stavebním úřadě. Platí jeden rok s tím, že je možné ho po roce prodloužit. Prodloužení však musíte řádně odůvodnit. Kromě toho, že je demoliční výměr povolením legálně zbourat stavbu, je nepostradatelný i ve chvíli, kdy má dojít k výmazu objektu z katastru nemovitostí.
Aby mohlo dojít k demolici, musíte mít i projekt k demolici. Ten se zpracovává na základě původní dokumentace, pokud má dojít k celkovému odstranění stavby.

Kolik demolice stojí?

Demolice Uherské Hradiště není zdarma. Platí se jak demolice domu, jejíž cena se řeší individuální kalkulací dle ceníku a zaměření, také se platí odvoz suti na skládku (zde se cena stanovuje dle typu suti, množství odvážené suti, dle vzdálenosti na skládku a také podle ceny skládkovného). V případě, že chcete suť uskladnit, cena se v tomto případě stanovuje dle příslušných místních poplatků.

Zemní a výkopové práce Uherské Hradiště

Zbourali jste na svém pozemku trouchnivějící nemovitost a přejete si na jejím místě postavit objekt zcela nový? Pak je zapotřebí vybudovat základy domu a následně vykopat prostupy pro inženýrské sítě. Toho však nedosáhnete bez pomocí speciální techniky. Obraťte se proto na firmu, která se zaměřuje na zemní a výkopové práce ve městě Uherské Hradiště. Takovou firmou je firma Stavby – demolice a bourání s.r.o., která si samozřejmě obstará veškerou potřebnou techniku.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky