Demoliční práce Pelhřimov

Hledáte firmu, která by se v Pelhřimově postarala o demolici nemovitosti? Máte na svém pozemku trouchnivějící stodolu nebo starý dům, který jste zdědili po prarodičích, ale opravdu se už od pohledu rozpadá? Nečekejte, až se dům nebo stodola či jiná nemovitost na vašem pozemku sama zhroutí, možná dokonce svým zhroucením někoho ohrozí. Raději si zavolejte na pomoc firmu Stavby - demolice a bourání s.r.o., která neprovádí demolici jen v Pelhřimově, ale na celé Vysočině, tedy v okolí měst Žďár nad Sázavou, Jihlava, Velké Meziříčí či Havlíčkův Brod. Firma působí i v dalších krajích, výjimkou tedy není ani demolice Praha a Brno. Demoliční práce Pelhřimov však nemohou započat, dokud nebudete v rukou držet demoliční výměr a projekt k demolici. Co se týče demoličního výměru, jedná se o dokument, který je jakýmsi povolením k legálnímu odstranění objektu. Platí jeden rok s tím, že je možné ho poté prodloužit, a vydává ho stavební nebo obecní úřad.
Co se týče projektu k demolici, ten je třeba zpracovat. Zpracovává se v případě celkového odstranění stavby, kdy se musí zpracovat všechny postupy bouracích prací, a to včetně specifikace předpokládaného množství odpadu.

Kolik projekt k demolici stojí?

Stejně jako demolice, ani projekt k demolici není zadarmo. V případě, že existuje původní dokumentace k nemovitosti, se cena zpracování projektu určuje podle ní. Pakliže neexistuje původní dokumentace k nemovitosti, musí se provést stavebně technický průzkum objektu, zaměření se následně zdigitalizuje. Standardně cena začíná na osmi tisících korunách.

Kolik stojí demolice jako taková?

Již bylo zmíněno, že demolice samotná není zadarmo. Kolik tedy stojí? Cena demolice domu se vždy řeší individuální kalkulací dle aktuálního ceníku a také dle zaměření. Co se však musí také zaplatit, je odvoz suti, případné uskladnění suti. Cena uskladnění suti se stanovuje dle příslušných místních poplatků, cena odvoz suti se stanovuje na základě typu suti, množství odvážené suti, také podle vzdálenosti na skládku nebo dle ceny skládkovného.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky