Demoliční práce Velké Meziříčí

Ať už jste zdědili nemovitost po prarodičích nebo jste si koupili pozemek s velkým domem, nabízí se otázka, jestli dům zrekonstruovat nebo ho raději zdemolovat a na jeho místě postavit zbrusu novou vilu, která bude podle aktuálních trendů. Pokud zvažujete rekonstrukci, berte v potaz hlavně základy domu, dispoziční řešení místností, rozvody elektřiny a podobně. Staré domy nemají zrovna kvalitní základy ani rozvody, o rozmístění oken ani nemluvě. Po zvážení výše zmíněných věcí se možná spíše přikloníte k demoličním pracím. Jenže na jakou firmu zaměřující se na demolice ve Velkém Meziříčí se obrátit?
O demoliční práce ve Velkém Meziříčí se postará firma Stavby - demolice a bourání s.r.o., která se zaměřuje nejen na demolice ve zmíněném městě, ale specializuje se na demoliční práce na celé Vysočině. Provádí demolice tedy i v okolí měst Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod nebo Žďár nad Sázavou.

Aby mohlo dojít k demolici

Aby vůbec mohlo dojít k demolici, není důležité mít vybranou firmu, kterou o demolici požádáte, ale musíte mít v rukou několik dokumentů. Nejdůležitějším dokumentem je demoliční výměr, což je dokument povolující legálně odstranit daný objekt. Potřebný je také pro výmaz objektu z katastru nemovitostí. Demoliční výměr se vydává na obecním nebo na stavebním úřadě a platí jeden rok s tím, že je možné ho po roce prodloužit, pokud však bude prodloužení řádně odůvodněno.

Demoliční práce nejsou zadarmo

Je třeba uvést na pravou míru, že demoliční práce nejsou zadarmo, a to ani ve Velkém Meziříčí. Cena demolice třeba rodinného domu se stanovuje individuálně, provede se kalkulace dle ceníku a také dle zaměření.
Zaplatit se musí i následný odvoz suti na skládku. Cena odvozu suti se stanovuje dle typu suti, dle množství odvážené suti, také dle vzdálenosti na nejbližší skládku či dle ceny skládkovného.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky