Demoliční práce Mikulov

Stojí na vašem pozemku dům, který očividně trouchniví? Chcete ho raději zbourat, než dojde k jeho úplného zchátrání? V takovém případě se rozhodněte pro demolici v Mikulově, o kterou se vám postaráme. Starý dům, který nemáte v plánu rekonstruovat a který svým stavem jenom ohrožuje okolí je dobré co nejrychleji srovnat se zemí. Na jeho místě si pak každý člověk může postavit zbrusu nový příbytek, který bude podle jeho gusta. Nebo snad na daném místě postavíte garáž či kůlnu pro každého domácího kutila?

Velký pozor si však dejte na jednu věc, a sice na to, abyste měli řádné povolení k odstranění stavby. Demoliční práce nemohou být zahájeny ve chvíli, kdy si to umanete, musíte k tomu mít patřičné povolení.

Co potřebuje pro zbourání domu?

Aby mohlo dojít ke zbourání nemovitosti, musíte mít demoliční výměr, což je dokument, který je potvrzením toho, že dojde legálně ke zbourání nemovitosti. Zároveň je to papír, díky kterému dojde po zbourání k odstranění nemovitosti z katastru nemovitostí. Ptáte se, kde demoliční výměr získáte? O něj je třeba požádat na příslušném stavebním, případně obecním úřadě.

Nesmíte však postrádat ani projekt k demolici, který obsahuje především postupy bouracích prací, a to i specifikace předpokládaného množství odpadu a suti, jež je třeba odvést po demolici na nejbližší skládku. Projekt k demolici zprostředkujeme.

Doba trvání demolice se odráží od řady faktorů

V souvislosti s demoličními pracemi se řada lidí ptá, jak dlouho demolice trvá. Na tom však má vliv celá řada faktorů. Vliv má samozřejmě velikost objektu. Standardně velký dům se bourá zhruba dva týdny. Co se týče ceny demolice domu, ta se poté určuje individuálně podle ceníku společnosti a také podle zaměření. K ceně se však přičítá i cena za odvoz suti a dalšího demoličního odpadu.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky