blog

Zemní práce dokáží urychlit váš projekt o více než polovinu

15.7.2021

Při úpravách zahrady se lidé často spoléhají na vlastní síly. Bohužel pak dochází nejen k neustálému oddalování dokončení celého projektu, ale také k újmě na zdraví. V jakém případě je lepší zvolit zemní práce?

Zámková dlažba

Pokud jste se rozhodli, že si kolem domu přejete zámkovou nebo další dlažbu, je potřeba počítat s tím, že nejprve budete chystat vhodný povrch. Právě zde dochází k výraznému zrychlení, když se spolehnete na zemní práce. Technika, která výkop provádí, přitom může být formou minibargu, který nepoškodí okolní rostliny. Základ pro dlažbu tak máte připraven během velmi krátké chvíle.

Zahradní bazén

Mnoho lidí si nechává na svou zahradu postavit zahradní bazén. Ten se nově nevyužívá jen během letní sezóny, ale také pro otužování těla po celý rok. Aby byl bazén dobře ustaven, je potřeba dodržet základní požadavky. I zde je technika nezastupitelná. Výkop trvá ve srovnání s lopotnou lidskou prací jen několik hodin. Navíc je všechen materiál ihned odvezen, na pozemku tak nevznikají další zdroje budoucí práce.

Zahradní domek

Kdo by netoužil po vlastním zahradním domku? Abyste jej dobře umístili, je nutno nachystat podloží. Práce minibagrem je zde potřebná. Pozemek ne nutno dobře vyrovnat a nachystat pro pohodlnou stavbu zahradního domku. I zde je použití techniky nasnadě.

Zahradní jezírko

Přejete si na pozemku mít vlastní jezírko, nebo také vlastní možnost přírodního koupání? Zatímco budete vymýšlet důmyslný systém přírodní filtrace, o výkopové práce na pozemku se vám postará technika. Můžete si ihned nechat dovézt také kameny a další komponenty, které budou dotvářet celkový dojem z jezírka.

Zpět na stránku blog

na začátek stránky