blog

Kolik stojí demoliční práce?

23.7.2019

Nic dnes není zadarmo, ani demoliční práce ne. Sice se firma zaměřující se na demolice nehledá denně, přesto když se potřebuje, představuje mimořádný výdaj. Demoliční práce jsou zapotřebí například ve chvíli, kdy potřebujete zbourat trouchnivějící dům, jenž jste zdědili po rodičích. Nebo jsou potřeba ve chvíli, kdy jste si koupili dům, ale atraktivní je pro vás jen daný pozemek, na kterém sídlí. Samozřejmě takových důvodů může být daleko víc. Ať už ale chcete zbourat dům z jakéhokoli důvodu, nezapomínejte, že to bude něco stát.

Jak již bylo zmíněno, nic není zadarmo. V souvislosti s demolicí se platí nejen demolice, ale také odvoz suti na případnou skládku. U odvozu demoličního odpadu platí, že se ho můžete zbavit sami tím, že ho odvezete do sběrného dvoru. Jenže do sběrného dvoru je možné odvézt jen určité množství suti. Je to zkrátka limitováno. Proto to raději také nechte na firmě, která vám nemovitost zbourá.

Kolik stojí demolice?

V souvislosti s demoličními pracemi se lidé ptají na dvě věci, a sice na to, kolik bude stát demolice, a na to, jak dlouho demoliční práce budou trvat. Demoliční práce a doba jejich trvání se vždy odvíjí od toho, jak velká je bouraná budova. Rodinné domy se likvidují týden či dva.

Co se týče ceny, ta se odvíjí vždy od ceníku dané společnosti. Kromě toho se na celkové ceně za demoliční služby podílí i zaměření.

Kolik stojí odvoz suti?

Pokud se rozhodnete nechat všechno na firmě, která vám demolici provede, možná se ptáte i na to, kolik bude stát odvoz suti. Cena se odvíjí jak od typu suti, tak od množství demoličního odpadu. Podíl na ceně má také vzdálenost na skládku nebo cena skládkovného.

Jak jsme zmínili, doporučujeme to nechat na odbornících, do sběrného dvoru byste pravděpodobně nemohli odvézt všechnu demoliční suť, jelikož byste se nevešli do stanoveného limitu.

Zpět na stránku blog

na začátek stránky