Demoliční práce Ústí nad Labem

Vlastníte starou, trouchnivějící a rozpadající se nemovitost v Ústí nad Labem? Ohrožuje už vaše okolí, proto jste pevně rozhodnutí ji zbourat? Oslovte firmu Stavby – demolice a bourání s.r.o., která se zabývá demoličními a bouracími pracemi (nově také výkopovými pracemi). Někdy právě demolice je to nejlepší řešení.

Když rekonstrukce nepřichází v úvahu

Na demoliční práce se kývne v okamžiku, kdy je evidentní, že rekonstrukce je zbytečná. V případě, že na vašem pozemku nemovitost trouchniví a rozpadá se před očima, v případě, že ohrožuje okolí, pak je demolice skutečně tím nejlepším řešením. Rekonstrukce v tomto případě nepřichází v úvahu. Nejen, že by to bylo příliš nákladné, ale nakonec by se ukázalo, že to bylo i zcela zbytečné.

Zejména staré nemovitosti mají ten problém, že mají nekvalitní základy nebo nekvalitní rozvody elektřiny či plynu. Zdi trpí na popraskání, také plísně, okna jsou orientována na špatnou stranu a do domu zatěká přes děravou střechu. Rekonstrukce takové nemovitosti by se mohla rapidně prodražit, demolice je v tomto případě ekonomičtější řešení.

Samozřejmě ani demolice není něco bezplatného či něco zadarmo. I za demolici se platí. Cena se stanovuje nejen na základě velikosti dané nemovitosti, ale mimo jiné i na základě vzdálenosti na nejbližší skládku či na základě skládkovného za odvezený demoliční odpad.

Díky demolici vznikne nemovitost nová

Peníze, které jste možná původně chtěli investovat do rekonstrukce můžete díky demolici použít na stavbu zbrusu nové nemovitosti, která bude přesně podle vašich představ. Za vysněným bydlením s okny orientovanými správným směrem už nyní stojí jenom demolice, o které se postaráme. Zaměřujeme se na demoliční a bourací práce nejen v Ústí nad Labem, ale také v Teplicích, Děčíně, dále také v Chomutově, Litoměřicích a Mostě.

Jsme odborníci i na výkopové a zemní práce

Nejsme jen odborníci na demoliční práce, ale také jsme ověřeným a zkušeným dodavatelem zemních a výkopových prací. Provedeme výkopy základových spárů, posléze také vybudujeme prostupy pro inženýrské sítě, jako jsou vodovody, plynovody či kanalizace. Samozřejmostí jsou výkopy bazénů a jezírek či stavebních jam. Ceny stanovujeme individuálně, a to na základě povahy práce či vzdálenosti.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky