Demoliční práce Trutnov

Máte na svém pozemku nemovitost, kterou už nechcete rekonstruovat, protože její základy nejsou zrovna kvalitní a o stavu rozvodů elektřiny ani nemluvě? V takovém případě by rekonstrukce nemovitosti nebyla zrovna nejmoudřejší a nejekonomičtější řešení, proto raději kývněte na demolici, o kterou se vám ve městě Trutnov postará firma Stavby – demolice a bourání s.r.o. Firma provádí demoliční a bourací práce také v celém Královéhradeckém kraji čili i ve městě Hradec Králové, Náchod nebo Jičín.

Demoliční práce nejsou zadarmo

Hned úvodem je třeba poznamenat, že demoliční práce nejsou zadarmo. Je však pravdou, že se jedná o daleko ekonomičtější a výhodnější řešení v porovnání s rekonstrukcí. Zatímco v případě rekonstrukce byste vyhodili stovky tisíc z okna, v případě demolice vám ještě něco zbyde k tomu, abyste si na místě původní demolice postavili krásný altán nebo dům podle vlastních představ.

Cena demoličních prací se odvíjí od velikosti bourané nemovitosti. Také se k ní přičítá i cena za odvoz suti, která zbyde na staveništi po provedení demolice. Na cenu za odvoz suti má vliv například vzdálenost na nejbližší skládku, dále pak výše skládkovného nebo množství odvážené suti.

Jak dlouho demolice trvá?

Na tom, jak dlouho demolice trvá, má vliv mnoho faktorů. Především je třeba brát v potaz velikost bourané nemovitosti, opět. Je logické, že rodinný dům běžných rozměrů se bude bourat kratší dobu než panelák o deseti patrech. Například zmiňovaný rodinný dům běžné velikosti se bourá zhruba čtrnáct dnů.

Na době trvání demoličních prací má však podíl i to, za jak dlouho se vyřídí všechny potřebné dokumenty nutné pro zahájení demolice. Vyřizování potřebných dokladů a dokumentů se odvíjí od zákonem stanovených lhůt, během kterých se zjišťuje postavení vlastních okolních přilehlých nemovitostí, dále se čeká na vyjádření odboru životního prostředí a tak dále.

Zemní a výkopové práce ve městě Trutnov

Potřebujete vybudovat základové pásy domu nebo vybudovat prostupy pro inženýrské sítě, kterými se myslí například plynovody, vodovody nebo kanalizace? Či snad máte příbytek už skoro hotový, jen potřebujete provést výkopy bazénů nebo jezírek? V každém případě se firma Stavby – demolice a bourání s.r.o. hlásí do služby! Firma zajistí veškerou potřebnou techniku, tudíž o zemní a výkopové práce se nebudete muset vůbec starat.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky