Demoliční práce Teplice

Stojí na vašem pozemku nemovitost, u které rekonstrukce nepřichází v úvahu? Stará nemovitost se rozpadá, trouchniví a stává se nebezpečnou pro vaše okolí? Je načase ji zbourat, a to s pomoc firmy Stavby – demolice a bourání s.r.o., která neprovádí jen demoliční práce v Teplicích, ale také v celém Ústeckém kraji čili ve městech Ústí nad Labem, Děčín, Chomutov, Most a taktéž Litoměřice.

Demolice jako řešení vašeho problému

Nejednomu člověku stojí na pozemku nemovitost, kterou není možné zrekonstruovat, jelikož je v opravdu hrozném stavu. Rozpadá se, základy domu hnijí a dům je plný plísně. Takové nemovitosti jsou nebezpečné pro okolí, proto je nutné je co nejrychleji zbourat. I když jsou možná vzpomínky k dané nemovitost velice silné, demolice je v tomto případě řešením vašeho problému.

Je však pravdou, že demolice se neobejde bez obcházení úřadů. Není to něco, do čeho se můžete pustit sami hned, musíte mít na demolici povolení (tedy pakliže jste nemovitost postavili na základě stavebního povolení).

Vaše kroky budou mířit na stavební úřad

Vaše kroky proto budou mířit na stavební úřad, pod něhož náleží vaše bydliště, respektive pod který spadá ona chátrající nemovitost. Na stavebním úřadě je nutné zřídit si demoliční výměr, což je povolení k legálnímu zbourání stavby. Jedná se o dokument, který budete potřebovat i v okamžiku, kdy budete odstraňovat nemovitost z katastru nemovitostí. Bez demoličního výměru k odstranění nemovitosti z katastru nedojde.

Nabízí se otázka, jak dlouho bude trvat vyřizování potřebných dokumentů na úřadě. V tomto případě to nelze přesně určit. Vše se odvíjí od zákonných lhůt, během kterých se zajišťují všechna případná stanoviska, a to i vyjádření správců inženýrských sítí nebo vyjádření odboru životního prostředí. Během zákonné lhůty se zajišťuje i postavení dotčených vlastníků nemovitosti k demolici objektu a podobně.

Zemní a výkopové práce Teplice

Potřebujete provést hrubé terénní úpravy rovinného nebo svažitého terénu? Či snad potřebujete vybudovat výkopy pro bazén nebo jezírko, jež by bylo chloubou vaší zahrady? Obraťte se taktéž na firmu Stavby – demolice a bourání s.r.o., která si navíc obstará veškerou potřebnou techniku, jako je rýpadlo, bagr, manipulátor nebo minibagr. Společnost přijímá zakázky o rozsahu výkopových prací v minimální hodnotě 20 tisíc korun.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky