Demoliční práce Tachov

Demolice není nic neobvyklého. I když si firmu zaměřující se na demolice nepovoláváme denně, může se vyskytnout situace, kdy si ji zavoláme na pomoc. Například pokud nám na pozemku stojí trouchnivějící nemovitost, která se nám rozpadá doslova před očima, rozhodneme se ji zdemolovat dříve, než začne ohrožovat své okolí a než se stane nebezpečnou. Stejně tak upřednostňujeme demolici před rekonstrukcí, která by byla v případě starých domů zcela zbytečnou.

Pokud pátráte i vy po společnosti, která by provedla demoliční a bourací práce, obraťte se na firmu Stavby – demolice a bourání, s.r.o., která působí nejen v Tachově, ale také v celém Plzeňském kraji. Konkrétně tedy ve městech Klatovy, Rokycany, dále také v Sušicích nebo v Domažlicích.

Proč je rekonstrukce v případě starých domů zbytečností?

Máte na svém pozemku nemovitost, která už leccos pamatuje? A jelikož není obyvatelná, možná zvažujete její rekonstrukci. Jenže pravdou je, že rekonstrukce v případě starých domů nepřichází v úvahu. V takovém případě by bohužel rekonstrukce byla doslova zbytečná a peníze by byly vyhozeny z okna.

Staré nemovitosti totiž většinou mají nekvalitní až prohnilé základy, také se nepyšní zrovna dobrými rozvody elektřiny a plynu a mimo jiné trpí na plísně nebo popraskané zdi. Raději se vyplatí investovat do demolice a peníze ušetřené za rekonstrukci zkrátka investovat do nového příbytku, který vznikne na místě původního objektu.

Když je demolice lepší řešení

I když si to řada lidí nepřipouští, demolice je v mnoha případech tím skutečně lepším řešením. Minimálně tedy výhodnějším a ekonomičtějším. Demolice je možnost, jak si na krásném pozemku postavit novou vilu, která bude přesně odpovídat představám a požadavkům i těch nejnáročnějších jedinců.

Zabýváme se i zemními a výkopovými pracemi

Jsme také ověřeným, zkušeným a taktéž spolehlivým dodavatelem výkopových a zemních prací. Těmito pracemi se myslí jakékoli práce s lehkými nebo těžkými stroji, které si samozřejmě zajistíme, ať už se bude jednat o bagr potřebný k výkopům bazénů nebo o minibagr k výkopům jezírek. Součástí našich služeb je mimo jiné i vybudování prostupů pro inženýrské sítě nebo nakládání a přemístění zbylé zeminy.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky