Demoliční práce Sokolov

Demolice je někdy tím jediným kloudným východiskem ze situace. Většina lidí uvažuje nad rekonstrukcí starého příbytku, ale pakliže nejsou provedeny kvalitní základy nebo dobré rozvody elektřiny a plynu, pak není co řešit. V tomto případě by rekonstrukce byla něco zcela zbytečného. Jestliže na vašem pozemku trouchniví taková stará nemovitost, kývněte na demoliční práce a za pár týdnů začněte s výstavbou vysněného domečku, který se na pozemku stávající trouchnivějící nemovitosti bude hezky vyjímat.

I v případě demolice musíte oběhnout úřady

Bohužel vás ani v případě demolice nemine jedna věc, a sice oběhnutí úřadů. Demolice není činnost, do které se můžete pustit sami hned, co si na ni pomyslíte. Právě naopak – je třeba k ní mít povolení. Respektive je nutné povolení ke všem stavbám, které byly na základě stavebního povolení postaveny. Jestliže chcete zbourat kůlnu, kterou jste postavili bez příslušného povolení, pak vás obcházení úřadů mine.

Jestliže však úřady obcházet musíte, protože daná nemovitost byla postavená na základě stavebního povolení, vaše kroky budou nejdříve mířit na stavební úřad. Právě zde získáte demoliční výměr, na základě kterého se firma Stavby – demolice a bourání s.r.o. bude moct pustit do práce.

Mimochodem, věděli jste, že zmiňovaná firma provádí demolice nejen ve městě Sokolov, ale v celém Karlovarském kraji? Čili i ve městech Cheb nebo Karlovy Vary.

Co je to demoliční výměr?

Nabízí se otázka, co je to demoliční výměr? Demoličním výměrem se rozumí dokument, bez kterého nemohou demoliční práce započat. Jedná se o jakýsi souhlas nebo povolení k tomu, aby došlo k legálnímu zbourání dané nemovitosti. Navíc je to nezbytnost v případě, že chcete odepsat nemovitost z katastru nemovitostí.

Zemní a výkopové práce Sokolov

Kromě demoličních a bouracích prací se firma Stavby – demolice a bourání s.r.o. zaměřuje i na zemní a výkopové práce. Těmi se rozumí práce prováděné těžkými a lehkými stroji, které společnost sama zajistí. Konkrétně mluvíme o vybudování prostupů pro inženýrské sítě, dále pak o předcházejícím vybudování základů a základových spárů a v neposlední řadě i o výkopech bazénů nebo jezírek, o které je zájem především v posledních letech.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky