Demoliční práce Rokycany

Zdemolovat nebo rekonstruovat? Většina lidí volí druhou možnost, ale později lituje. Demoličních prací se totiž mnozí lidé bojí, což je škoda, protože je to v řadě situacích to ekonomičtější i výhodnější řešení. Pro demolici byste se měli rozhodnout zejména v případě, že vám stojí na pozemku starší nemovitost, která se začíná rozpadat. Staré nemovitosti mají ten problém, že jejich základy nejsou zrovna kvalitní, stejně tak rozvody elektřiny a plynu nepatří k nejlepším. Plesnivé nebo praskající zdi jsou tím nejmenším problémem, ovšem také přihazují do šálku. V takové situaci je skutečně dobré povolat si na pomoc firmu, která provede demoliční práce rychle, efektivně a za dobrou cenu. Jenže existuje taková společnost?

Ano! Je jí firma Stavby – demolice a bourání s.r.o., která se zaměřuje na demoliční práce, bourací práce a nově také na výkopové práce v Rokycanech. Ovšem nejen v Rokycanech, ale v celém Plzeňském kraji. Pomocnou ruku vám firma podá tedy i v případě, že potřebujete zdemolovat nemovitost v Plzni, Klatovech, v Tachově, Sušicích nebo v Domažlicích.

Demolice musí mít zelenou od úřadů

I když se možná radujete z toho, že jste sehnali schopnou společnost, která demolici provede, nabízí se otázka, zdali máte zelenou od úřadů. Bez souhlasu úřadů totiž nemůžete demolici provést. Je to podobné jako se stavěním nemovitostí - ani nemovitost nelze postavit bez příslušného stavebního povolení. V tomto případě však musíte zajít pro demoliční výměr čili pro demoliční povolení, které seženete na stavebním, respektive na obecním úřadě.

Demoliční výměr platí jeden rok

Zmíněný demoličním povolením je tedy demoliční výměr čili dokument, který je platný po dobu jednoho roku. Potřebný je také ve chvíli, kdy chcete odepsat nemovitost z katastru nemovitostí. Proto až dojde k demolici daného objektu, ještě dokument nezahazujte.

Provádíme také zemní a výkopové práce

Nakládání a přemísťování zeminy zbylé na staveništi, budování výkopů bazénů, jezírek nebo budoucích studen či provedení základů a základových pásů. To vše je také v našich silách. Nezabýváme se jen demoličními a bouracími pracemi, ale také se zaměřujeme na zemní a výkopové práce, které provádíme s technikou, jež si sami zajistíme. Cena zemních a výkopových prací se stanovuje dle dohody, vliv na ni má hned několik faktorů.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky