Demoliční práce Plzeň

Když začne stará nemovitost na vašem pozemku trouchnivět a rozpadat se přímo před očima, je třeba zasáhnout dříve, než dojde k jejímu úplnému zhroucení a ohrožení lidí v jejím okolí. Zatímco někteří zvažují i u takové nemovitosti její rekonstrukci, jiní jsou střízlivější a vědí, že je lepší investovat do demolice. Rekonstrukce by totiž byla nejen drahým, ale také. nevýhodným řešením, kterého byste později hořce litovali.

Na demolici ostatně není nic špatného. Váhat nad ní můžete jedině v případě, že k ní máte zvláštní citový vztah. Jenže ani v takovém případě byste to neměli nechat zajít do takového stádia, kdy by nemovitost opravdu ohrožovala okolí kolem ní.

Zavolejte si na pomoc zkušenou firmu

Do demolice se rozhodně nepouštějte sami. Na pomoc si zavolejte zkušenou firmu, která má s demoličními a bouracími pracemi zkušenosti. Konkrétně požádejte o pomoc firmu Stavby – demolice a bourání s.r.o., která provádí demoliční práce nejen v Plzni, ale také v celém Plzeňském kraji. Demolici provedete tedy i ve městech Klatovy, Domažlice, Sušice nebo Tachov či Rokycany.

Ovšem ani nejzkušenější firma zaměřující se na demoliční práce se nemůže pustit do demolice sama od sebe. Je nutné, aby měla k zahájení bouracích prací povolení.

Kde seženu povolení k demolici?

Je to zkrátka podobné jako v případě stavění nemovitosti. Ani stavbu nemovitosti nemůžete provést bez stavebního povolení. K demolici zase potřebujete demoliční povolení, kterým je demoliční výměr, jenž získáte na stavebním úřadě. I když jste si možná mysleli, že se v případě demolice vyhnete návštěvě úřadů, není to opravdu tak.

Demoliční výměr je dokument, bez kterého nemůže dojít k zahájení demoličních prací. Je platný po dobu jednoho roku a potřebovat ho budete i v případě, že chcete vymazat nemovitost z katastru nemovitostí.

Provádíme i výkopové práce ve městě Plzeň

Součástí zemních a výkopových prací jsou například výkopy pro inženýrské sítě, ke kterým však dochází až po vybudování základových pásů domu (dalším krokem je pak betonování svrchní desky). Firma Stavby – demolice a bourání s.r.o. dále nabízí i výkopy bazénů či jezírek, případně provede i terénní úpravy rovinných a svažitých terénů za pomocí potřebné techniky, kterou samozřejmě sama zajistí.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky