Demoliční práce Náchod

Demolice je skvělou možností, jak získat pozemek pro svůj vysněný dům. V posledních letech jsou ceny pozemky velmi vyšponované a ty levnější z nich jsou ihned pryč. Jestliže se vám nedaří koupit si pozemek bez nemovitosti, proč si nekoupit pozemek, na kterém trouchniví stará nemovitost, kterou se po zakoupení ihned rozhodnete zbourat? Rázem získáte skvělý pozemek, na kterém se bude krásně vyjímat nový moderní příbytek s okny orientovanými na jih a květinovou zahradou.

Jestliže jste si jeden takový pozemek koupili a jestliže se potřebujete zbavit nemovitosti, která na něm trouchniví a padá doslova před očima, obraťte se na firmu Stavby – demolice a bourání s.r.o. Firma se zaměřuje nejen na demoliční práce a bourací práce v Náchodě, ale také v celém Královéhradeckém kraji. Pomůže tedy s demolicí jak ve městě Jičín, tak také v Hradci Králové nebo Trutnově.

Co je potřeba k provedení demolice?

Naleznutí vhodné firmy však není to jediné, co je potřebné k provedení demolice. Demolici je třeba provést na základě získaných potřebných dokumentů. Bohužel demoliční práce nejsou něco, k čemu může dojít v okamžiku, kdy si to usmyslíte. Jelikož nemovitosti byly postaveny na základě konkrétního povolení, pak musíte mít i povolení na to nemovitost zbourat.

Tímto povolením se myslí demoliční výměr, který získáte na stavebním úřadě. Jedná se o dokument, který je platný po dobu jednoho roku a na základě kterého dojde také později k odstranění nemovitost z katastru nemovitostí. Pakliže vám prošel, je možné požádat o jeho prodloužení, ovšem tato žádost musí být řádně odůvodněna.

Potřebný je také projekt k demolici

Získáním demoličního výměru to však nekončí. Je nutné také vypracovat projekt k demolici, který se zpracovává na základě původní dokumentace k nemovitosti. Pokud původní dokumentace k nemovitosti k dispozici není, je nutné provést technický průzkum a zaměření následně zdigitalizovat.

Zemní a výkopové práce

Potřebujete vykopat bazén nebo jezírko nebo jste snad na samotném začátku stavby a hledáte firmu, která se vybuduje základ a základové pásy? Firma Stavby – demolice a bourání s.r.o. se hlásí do služby! Firma se nově zaměřuje také na zemní a výkopové práce, kterými se myslí nejen budování základů a základových pásů, ale mimo to také výkopy inženýrských sítí nebo nakládání a následné přemísťování zeminy ze staveniště.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky