Demoliční práce Most

Zdědili jste dům po prarodičích, který trouchniví a rozpadá se doslova před očima? Nebo jste koupili pozemek s už trouchnivějící nemovitostí, místo které chcete postavit dům zcela nový a krásný, podle vašich představ? V obou případech je řešením demolice. K té sice řada lidí přistoupit nechce, protože mají s danou nemovitostí společné vzpomínky, ale v případě, že se nemovitost rozpadá a trouchniví není jiného východiska.

Rozhodně se nedoporučuje v takovém případě investovat do rekonstrukce, která by byla jenom ztrátou času a vyhozením peněz. U starých nemovitostí bývá zvykem, že jsou základy nekvalitní, rozvody elektřiny a plynu špatné a podobně. Demolice je v tomto případě skutečně tím nejlepším a také nejekonomičtějším řešením, i když tedy taky něco stojí.

Demolice není zadarmo

Mnoho lidí se domnívá, že jelikož dochází k bourání nemovitost, nemusí se nic platit. Jenže takto to nefunguje. I bourací a demoliční práce jsou činností, za kterou se musí zaplatit. Cena demoličních prací se určuje především od velikosti bourané nemovitosti. Zákazníci však musí myslet i na to, že musí zaplatit odvoz suti na skládku. A i to něco stojí. Cena za odvoz vzniklé demoliční suti a stavebního odpadu se odvíjí od výše skládkovného, dále pak od vzdálenosti na skládku nebo od množství suti.

Ať je pro vás demolice co nejvýhodnější

Aby pro vás byla demolice co nejvýhodnější, obraťte se na firmu Stavby – demolice a bourání s.r.o. Jedná se o zkušeného a spolehlivého odborníka na demolice – a ostatně nejen na ně. Nově se firma zabývá i výkopovými a zemními pracemi. Firma provede demolici nejen v Mostě, ale v celém Ústeckém kraji čili i jak ve městě Teplice, Děčíně, ve městě Chomutov, také v Litoměřicích nebo Úst nad Labem.

Zabýváme se i zemními a výkopovými pracemi

Nezabýváme se jen demoličními a bouracími pracemi. Součástí naší nabídky služeb jsou i zemní a výkopové práce, kterými se rozumí práce s těžkými a lehkými stroji, jež si sami zajistíme. Provádíme konkrétně výkopy bazénů, jímek nebo budoucích studen, dále také vyhlubujeme základové spáry či připravujeme stavební jámu pro základy domu. Nabízíme taktéž vybudování prostupů pro inženýrské sítě či jiné terénní úpravy.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky