Demoliční práce Litoměřice

Když zjistíte, že základy nemovitosti jsou hnijící a nekvalitní, že rozvody elektřiny a plynu ani nestojí za zmínku a že zdi domu praskají a jsou napadeny plísní, není jiné řešení než kývnutí na demolici. Díky demoličním a bouracím pracím se zbavíte nemovitosti, která se stává už velice nebezpečnou a která může velice brzy spadnout a někomu ublížit. Kývněte proto na demoliční práce co nejdříve a co nejdříve začněte plánovat, jak krásný a moderní dům si na místě původní nemovitosti postavíte.

Návštěva stavebního úřadu vás nemine

Možná si říkáte, že demolice je méně časově náročná než stavění nového domu. Jenže to je bohužel omyl. Ani v tomto případě se totiž nevyhnete úřadům. Je třeba zavítat především na stavební úřad, kde si sjednáte povolení o demolici. Bez řádného povolení není možné demoliční a bourací práce zahájit.

Tímto demoličním povolením se myslí demoliční výměr, který platí po dobu jednoho roku. Pakliže byste nestihli dům během této doby zdemolovat nebo pakliže byste nestihli odstranit objekt z katastru nemovitostí, k čemuž je demoliční výměr také potřeba, můžete o jeho prodloužení požádat. Prodloužení doby nemovitosti však musí být řádně odůvodněno.

Demoliční výměr nestačí

Nemyslete si však, že to získáním demoličního výměru končí. Aby mohlo dojít k zahájení demoličních prací, je nutné vypracovat projekt k demolici, který bude obsahovat všechny bourací práce, ke kterým má dojít. Projekt k demolici se vypracovává na základě původní dokumentace k nemovitosti. Pakliže taková dokumentace neexistuje, musí se provést technický průzkum nemovitosti.

Provedeme demolici i vaší nemovitosti

Jsme odborníky na demoliční a bourací práce, které provádíme nejen ve městě Litoměřice, ale v celém Ústeckém kraji. Demolici tak provedeme také v Teplicích, Děčíně, Ústí nad Labem nebo v Mostě a Chomutově.

Zajistíme i výkopové a zemní práce

Jsme také spolehlivým a zkušeným dodavatelem zemních a výkopových prací. V naší nabídce služeb opravdu nenajdete jen demoliční a bourací práce, ale také provede výkopy základových pásů a po zabetonování svrchní desky i výkopy inženýrských sítí, jako jsou plynovody, vodovody nebo kanalizace. Zabýváme se taktéž výkopy bazénů a jezírek, dále pak nakládáním a přemísťováním zeminy a v neposlední řadě i terénními úpravami povrchů.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky