Demoliční práce Karlovy Vary

Rozhodli jste se zbourat nemovitost, která doslova hyzdí váš pozemek? I když k ní máte citový vztah, přesto víte, že je nutné ji zbourat, jelikož ohrožuje okolí? Obraťte se na firmu Stavby – demolice a bourání s.r.o., která provádí demoliční a bourací práce nejen v Karlových Varech, ale také v Chebu nebo v Sokolově.

Když rekonstrukce není řešení

Mnozí lidé se snaží zachránit trouchnivějící nemovitost tím, že ji rekonstruují. Jenže v tomto případě rekonstrukce není řešení, ale je to spíše neuvážený, nevýhodný, navíc příliš drahý krok, kterého posléze budeme litovat. Zejména staré, trouchnivějící domy se nepyšní zrovna kvalitními základy nebo dobrými rozvody elektřiny. Často jsou jejich zdi napadané plísní nebo jinými škůdci, dále pak praskají a střechou protéká. Rekonstrukce by byla v tomto případě opravdu velice drahou záležitostí, které byste posléze litovali, jak již bylo zmíněno.

A i když demolice není zrovna činnost za hubičku, přesto je to ekonomičtější řešení. Schovejte si peníze, které jste chtěli původně investovat do rekonstrukce na výstavbu nového příbytku, který bude přesně podle vašich představ.

Aby mohlo dojít k zahájení demoličních prací

Že jste o demolici pevně rozhodnutí? Pak vaše kroky budou mířit na stavební úřad. Bohužel ani v tomto případě se nevyhnete úřadům, ale naštěstí budete potřebovat jen demoliční výměr, který je povolením pro požadovanou demolici.

Bez demoličního výměru nelze provést demolici. Tedy jde to - demoliční povolení je potřebné v případě, že byla bouraná nemovitost postavená na základě stavebního povolení. Jestliže chcete zbourat kůlnu za domem, která byla postavená bez příslušného povolení, na svatební úřad chodit nemusíte. Demoliční práce obecně netrvají příliš dlouhou dobu. Doba trvání demolice se odvíjí od velikosti bourané nemovitosti.

Zemní a výkopové práce Karlovy Vary

Součástí nabídky služeb firmy Stavby – demolice a bourání s.r.o. jsou nově také výkopové a zemní práce. Zemními a výkopovými pracemi se myslí práce s těžkými a lehkými stroji, které si firma samozřejmě sama obstará. Konkrétně mluvíme o budování základových spárů, přípravě stavebních jam pro základy domu či také o budování prostupů pro inženýrské sítě. Do zemních a výkopových prací patří i výkopy pro bazény či jezírka.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky