Demoliční práce Jičín

Chcete si postavit vysněný příbytek, ale nenacházíte vhodný pozemek za přijatelnou cenu, na kterém byste svůj dům mohli postavit? Aktuálně jsou i ceny pozemků velice vyšponované, ale existuje způsob, jak si ten svůj vysněný pozemek sehnat. Stačí, když se budete dívat na nabídku pozemků, na kterých už stojí nějaká nemovitost. Nikde se přece nepíše, že dům musí stát na pozemku, kde dřív žádná nemovitost nestála. Až budete mít takový pozemek vyhlédnutý a koupený, pak už bude jediným krokem ke stavbě vlastního bydlení demolice.

Demolice jako krok k vysněnému bydlení

Demoliční práce nejsou nic neznámého a dnes jsou velice využívané. Je však škoda, že demoliční práce často minou domy, které by se zdemolovat měly kvůli jejich trouchnivějícímu a život ohrožujícímu stavu. Pokud jste se rozhodli zdemolovat dům na vašem pozemku nebo pokud potřebujete zdemolovat panelák či kanceláře, v každém případě se obraťte na firmu Stavby – demolice a bourání s.r.o.

Firma je odborníkem na demoliční a bourací práce a provádí je nejen v Jičíně, ale v celém Královéhradeckém kraji. O demolici se tedy postará jak v Trutnově, tak v Náchodě nebo v Hradci Králové.

Aby mohlo k demolici dojít

Demolice však není činnost, ke které dochází jen tak. Jedná se o činnost, ke které může dojít jenom v případě, že máte sehnané potřebné povolení. Tímto povolením se myslí demoliční výměr, který povoluje legálně zbourat danou nemovitost. Demoliční výměr je platný po dobu jednoho roku a potřebovat ho budete také ve chvíli, kdy budete chtít odepsat nemovitost z katastru nemovitostí. Že ho potřebujete prodloužit? Pak to není žádný problém. Jen je třeba žádost o prodloužení demoličního výměru řádně odůvodnit.

Společně s demoličním výměrem nesmíte postrádat ani projekt k demolici.

Zemní a výkopové práce ve městě Jičín

Hledáte firmu, která by za vás provedla veškeré terénní úpravy rovinných nebo svažitých terénů? Či snad hledáte společnost, která provede jakékoli jiné výkopové práce? Firma Stavby – demolice a bourání s.r.o. se hlásí do služby! V nabídce služeb společnosti jsou nejen veškeré terénní úpravy, ale také budování výkopů pro inženýrské sítě, dále pak výkopy základů a základových pásů nebo výkopy bazénů a jezírek.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky