Demoliční práce Jablonec nad Nisou

Rozhodli jste se zbourat nemovitost, která doslova až hyzdí váš pozemek? Možná zrovna hledáte firmu, která by se o demoliční práce postarala. Na trhu je takových firem mnoho, ovšem zárukou spokojenosti je firma Stavby – demolice a bourání s.r.o. Firma se zaměřuje nejen na bourací práce v Jablonci nad Nisou, ale provádí demoliční práce v celém Libereckém kraji. Čili i v Liberci, České Lípě nebo ve městě Semily.

Pakliže máte zájem o demoliční služby, měli byste mít na mysli, že se nejedná o něco, co může proběhnout po lusknutí prstů. Stejně jako tomu je v případě stavby nového domu, i v tomto případě potřebujete povolení. Sice ne stavební povolení, ale demoliční povolení.

Vaše kroky budou mířit na stavební úřad

Jak již bylo zmíněno, aby mohlo k demolici vůbec dojít, musíte mít zařízený souhlas. Bez souhlasu byste provedli nelegální demolici, za kterou hrozí i pokuty. Je však třeba konstatovat, že demoliční souhlas je nutné mít v případě, že bouráte nemovitost, která vznikla na základě stavebního povolení. Pakliže vznikla nemovitost nebo jakýkoli jiný objekt bez stavebního povolení, nemusíte ani na její bourání souhlas shánět.

Většinou však společnosti vznikají na stavební povolení, tudíž vaše kroky skutečně budou mířit na stavební úřad, kde požádáte o demoliční výměr (někdy je možné získat demoliční výměr i na obecním úřadě).

Demoliční výměr platí po dobu jednoho roku

Demoličním výměrem se tedy rozumí jakési povolení nebo souhlas o provedení konkrétní demolice nemovitosti. Nejedná se však o dokument, který by byl platný do konce života. Jeho platnost je omezená, konkrétně je platný jeden rok s tím, že je možné posléze požádat o jeho prodloužení. Žádost o prodloužení demoličního výměru ale musí být řádně odůvodněna.

Výkopové a zemní práce ve městě Jablonec nad Nisou

Potřebujete provést terénní úpravy rovinných nebo svažitých terénů či snad hledáte společnost, která provede výkopy pro inženýrské sítě nebo se postará o naložení a přemístění zeminy? Jsme ověřeným a zkušeným dodavatelem zemních a výkopových prací, proto se na nás obraťte nejen v případě zájmu o demoliční práce, ale taktéž ve chvíli, kdy potřebujete provést výkopy pro inženýrské sítě nebo výkopy bazénů a jezírek.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky