Demoliční práce Domažlice

Hledali jste pozemek, na kterém byste si postavili svůj vysněný dům, ale nenašli jste žádný přijatelný za skvělou cenu? Ty, které se vám líbily byly zastavěné starou nemovitostí, tudíž jste je vyřadily z výběru? To jste však udělali chybu! Nikde se nepíše, že danou nemovitost nemůžete zbourat. Mnohdy tím uděláte i službu veřejnosti. Zejména staré nemovitosti bývají velkým problémem a velkým nebezpečím. Jejich demolice je skutečně krokem, který je tím nejlepším.

Demolice navíc nejsou nic neobvyklého. I když za svůj život asi nebudeme povolávat firmu zaměřující se na demolice mnohokrát, přesto je to dnes naprosto normální činnost, kterou využívají hlavně velké společnosti. Právě ty si povolávají firmu Stavby – demolice a bourání s.r.o., která působí nejen v Domažlicích, ale v celém Plzeňském kraji. Firma tedy provede demolice nejen ve zmiňovaných Domažlicích, ale také v Rokycanech, Tachově, Sušicích nebo v Plzni.

Demolice nemůže proběhnout bez souhlasu

Ať už jste společnost, která potřebuje zbourat své skladové prostory, nebo jste fyzickou osobou, která potřebuje zbourat trouchnivějící nemovitost na svém pozemku, v obou případech potřebujete k provedení demolice souhlas. Demolice není činnost, ke které může dojít prakticky ihned, co na ni pomyslíte. Musí být odsouhlasena.

Je to podobné, jako když nemovitost stavíte - také musíte získat stavební povolení, abyste danou nemovitost mohli postavit. Pokud chcete provést demolici, je taktéž nutné mít souhlas, a to konkrétně v podobě demoličního výměru.

Kde seženu demoliční výměr?

Jak již z textu vyplývá, demoliční výměr je povolení, respektive odsouhlasení toho, že může dojít k legálnímu zbourání nemovitosti. Jedná se o dokument, který získáte na stavebním, případně na obecním úřadě a je platný po dobu jednoho roku. Potřebovat ho budete mimo jiné i pro odepsání nemovitosti z katastru nemovitostí.

Zemní a výkopové práce Domažlice

Součástí nabídky služeb firmy Stavby – demolice a bourání s.r.o. jsou nové také zemní a výkopové práce. Jedná se o práce, které jsou prováděny za pomocí lehkých a těžkých strojů, které společnost sama zajistí. Zemními a výkopovými pracemi se konkrétně rozumí terénní úpravy rovinných a svažitých terénů, dále pak výkopy pro inženýrské sítě a v neposlední řadě i výkopy základů a základových pásů.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky