Demoliční práce Děčín

Koupili jste si pozemek s trouchnivějící nemovitostí, kterou chcete zbourat, aby na jejím místě mohla vyrůst nemovitost nová, moderní a podle vašich představ? Pak se jistě ohlížíte po spolehlivé, zkušené a profesionální společnosti, která provede demolici a bourací práce. Jednou takovou společností je firma Stavby – demolice a bourání s.r.o., která neprovádí jen demolice ve městě Děčín, ale také provádí demolice v celém Ústeckém kraji čili v Teplicích, Chomutově nebo v Litoměřicích a Mostě.

Když je demolice tím prvním krokem za vysněným bydlením

Každý člověk má v hlavě svůj vysněný dům. Zatímco někdo si představuje, že bydlí v drobném přízemním domečku, jiní touží po obrovské vile s příjezdovou cestou skládající se ze stromů. Ať už máte v hlavě vizi jakéhokoli příbytku, nejdříve musíte odstranit tu hrůzu, která stojí na zakoupeném pozemku. V takové situaci je už jen demolice tím prvním krokem, který vás čeká na cestě za vysněným bydlením.

Aby mohlo k demolici dojít

Bohužel abyste mohli udělat tento pomyslný první krok, vaše menší krůčky budou vést na stavební úřad. Právě na stavebním úřadě si musíte zajistit veškeré potřebné dokumenty, které k zahájení demoličních prací potřebujete. Myslí se tím konkrétně demoliční výměr a projekt k demolici.

Pakliže hovoříme o demoličním výměru, hovoříme o jakémsi povolení, respektive o souhlasu k tomu, aby mohlo dojít k legálnímu zbourání nemovitosti. Pokud je daná nemovitost postavěná na základě stavebního povolení, bez demoličního výměru se neobejdete. Stejně jako byla povolena stavba, musí být povolena i demolice.

Druhým velmi potřebným dokumentem, který musíte mít po ruce, pokud chcete provést demoliční práce, je projekt k demolici. Ten se vypracovává na základě původní dokumentace k nemovitosti a jeho vypracování stojí několik tisíc korun.

Součástí nabídky služeb jsou i zemní a výkopové práce

Potřebujete provést hrubé terénní úpravy nebo jen hledáte firmu, která se vám postará o vybudování prostupů pro inženýrské sítě, kterými se myslí například plynovody, vodovody nebo kanalizace? Jasným favoritem je firma Stavby – demolice a bourání s.r.o., která zajistí zemní a výkopové práce nejen ve městě Děčín, ale v celém Ústeckém kraji čili také ve městech Chomutov, Teplice nebo Ústí nad Labem.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky