Demoliční práce Chomutov

Zrekonstruovat nebo zdemolovat? To je oč tu běží! Pokud stojí na vašem pozemku nemovitost, která už není na první pohled obyvatelná, vedete v hlavě zmiňovaný rozhovor. V případě, kdy se rozhodujete mezi demolicí a rekonstrukcí je třeba podívat se na technickou stránku domu. Jaké jsou rozvody elektřiny a plynu? Jsou základy domu ještě dobré nebo už nejsou ani zdaleka tak kvalitní, jakými byly kdysi? A co zdi - praskají nebo jsou okupovány plísní? To vše hraje roli při rozhodování, zdali kývnete na rekonstrukci či jestli se pustíte do demolice.
Pokud vám z odpovědí na otázku vyplývá, že rekonstrukce by byla nejen velice drahá, ale také zcela nesmyslná, je rozhodnuto. Demolice jsou někdy zkrátka tím nejlepším řešením.

Provedeme demoliční i bourací práce nejen v Chomutově

Rozhodli jste se pro demoliční a bourací práce a hledáte společnost, která by se o tuto práci postarala? Hledáte firmu, která bude spolehlivá, pečlivá a zároveň zkušená? Firma Stavby – demolice a bourání s.r.o. se hlásí do služby!

Jsme dodavatelem demoličních a bouracích prací nejen v Chomutově, ale také v celém Ústeckém kraji. Postaráme se tedy o demolici jak v Ústí nad Labem, tak v Teplicích, Děčíně, Litoměřicích nebo Mostě. Stačí, když vyřídíte demoliční povolení.

Demoličním povolením se myslí demoliční výměr

Je uzákoněno, že každá nemovitost, která byla postavená na základě stavebního povolení musí být také zbourána na základě demoličního povolení. V případě, že mluvíme o demoličním povolení, mluvíme o demoličním výměru čili o souhlasu k tomu, aby došlo k legálnímu odstranění nemovitosti. Demoliční výměr je zároveň dokument, který se potřebuje v okamžiku, kdy má dojít k výmazu nemovitosti z katastru nemovitostí. Bez tohoto dokumentu k odstranění objektu z katastru nedojde.

Demoliční výměr platí po dobu jednoho roku, poté je možné požádat o jeho prodloužení.

Zajišťujeme také výkopové a zemní práce

Zajišťujeme také výkopové a zemní práce ve městě Chomutov. Součástí nabídky služeb je mimo terénní úpravy svažitých a rovinatých terénů také provedení výkopů bazénů a jezírek. Kromě jiného firma Stavby – demolice a bourání s.r.o. provede výkopy základových pásů, jež jsou následovně zakončeny betonováním svrchní desky. Dalším krokem je budování prostupů pro inženýrské sítě, jako jsou plynovody, vodovody nebo kanalizace, a naložení + přemístění zeminy zbylé na staveništi.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky