Demoliční práce Český Krumlov

Stojí na vašem pozemku trouchnivějící, před očima se rozpadající nemovitost? Pak byste neměli váhat a automaticky zavolat firmu Stavby – demolice a bourání s.r.o. Jedná se o zkušené odborníky zaměřující se na demoliční a bourací práce a nově také na zemní a výkopové práce. Srovnají nemovitost se zemí a vy si tak na daném pozemku budete moct postavit nemovitost zcela novou, která už bude podle vašich představ. Firma působí nejen na území města Český Krumlov, ale také v celém Jihočeském kraji čili ve městě Tábor, Jindřichův Hradec, Písek a České Budějovice.

Demolice je někdy tím jediným řešením

Mnozí lidé nechtějí kývnout ke zbourání nemovitosti. Důvodem toho jsou především společné vzpomínky. Jenže demolice je někdy skutečně tím jediným možným řešením. Žádná nemovitost nevydrží věčně, a pokud už trouchniví a rozpadá se před očima, stává se spíše rizikem pro své okolí.

Aby se předcházelo možným neštěstím, která budou způsobena zhroucením nemovitosti, nad demolicí skutečně dlouho neváhejte. Navíc čím dřív s demolicí začnete, tím dříve budou demoliční a bourací práce u konce.

Jak dlouho demoliční práce trvají?

Jak již bylo řečeno - čím dříve se s demoličními pracemi začne, tím dříve budou také u svého konce. Obecně však nelze přesně říct, jak dlouho demoliční práce trvají. Doba trávní demoličních prací se odvíjí od toho, jak velká nemovitost se bourá. Logicky se bude panelákový dům bourat mnohem déle než rodinný domek běžných rozměrů. Například rodinný dům se bourá zhruba čtrnáct dnů.

Vliv na to, za jak dlouho bude demolice u konce má samozřejmě i doba trvání vyřizování potřebného na úřadech. Bohužel ani v případě demolice se nevyhnete návštěvě úřadů. V tomto případě musíte zažádat o demoliční výměr, který je jistým potvrzením toho, že může dojít k legálnímu zbourání nemovitosti. Než však bude demoliční výměr vydán, zjišťuje se postavení například odboru životního prostředí k dané nemovitosti nebo postavení majitelů přiléhajících nemovitostí.

Provádíme také zemní a výkopové práce

Jsme dodavatelem nejen demoličních a bouracích prací, ale také dodavatelem zemních a výkopových prací. Provádíme výkopy bazénů, jezírek či budoucích studen, dále pak úpravy svažitých nebo rovinných terénů, výkopy pro inženýrské sítě nebo budujeme základy a základové pásy s pomocí těžké techniky, kterou sami zajistíme. POZOR - nezabýváme se ručními výkopovými pracemi! Pouze zemními a výkopovými pracemi za pomocí těžké techniky.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky