Demoliční práce České Budějovice

Demoliční práce jsou někdy tím jediným správným východiskem ze situace. Zejména pokud vám na zahradě nebo na vašem pozemku trouchniví nemovitost, která svým špatným stavem už ohrožuje okolí, není jiného řešení.

O demoliční práce v Českých Budějovicích se postará firma Stavby – demolice a bourání s.r.o., která se postará o demoliční práce v celém Jihočeském kraji. Provede tedy demoliční a bourací práce i ve městech Tábor, Jindřichův Hradec nebo Český Krumlov a Písek.

Obchůzky úřadů vás neminou

Pokud jste se rozhodli pro zahájení demoličních prací na vašem pozemku, musíte bohužel zamířit na stavební úřad pro patřičné povolení. Možná jste si říkali, že vás v tomto případě obcházení úřadů mine, ale není tomu tak. Obchůzky úřadů vás bohužel neminou. Stavby, které byly postaveny na základě stavebního povolení totiž ze zákona musí být i na základě povolení zbourány. V tomto případě však mluvíme o demoličním povolení čili o demoličním výměru.

Co je to demoliční výměr?

Jak již bylo naznačeno, demoličním výměrem se rozumí souhlas k demolici. S demoličním výměrem v rukou bouráte danou nemovitost zcela legálně a nemusíte se obávat toho, že byste u kontroly dopadli špatně.

Demoliční výměr je dokument, který platí po dobu jednoho roku. Po uplynutí této dobu je možné požádat o prodloužení demoličního výměru, ovšem to je třeba řádně podložit a odůvodnit. Pamatujte na to, že demoliční výměr není potřebný jenom pro zahájení demoličních prací, ale také s jeho pomocí odstraníte nemovitost z katastru nemovitostí.

Potřebný je také projekt k demolici

Kromě demoličního výměru je zapotřebí držet v rukou také projekt k demolici, který se vypracovává zásadně podle původní dokumentace k nemovitosti. Pakliže není původní dokumentace k nemovitosti k dispozici, je zapotřebí provést technický průzkum a zaměření nemovitosti.

Zemní a výkopové práce České Budějovice

Jsme ověřeným a zkušeným dodavatelem zemních a výkopových prací nejen ve městě České Budějovice, ale v celém Jihočeském kraji. Výkopy pro inženýrské sítě nebo výkopy bazénů a jezírek tak provedeme s námi zajištěnou technikou i ve městech Tábor, Český Krumlov nebo Písek. Cena našich služeb se odvíjí od řady faktorů, vliv na ni má například vzdálenost nebo povaha prováděné práce.

 

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavby - demolice a bourání s.r.o.,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky